Завод по производству агрохимикатов Укравит

 

Шановні колеги!

Сільське господарство для України — це стратегічна галузь економіки. Україна входить до числа світових лідерів по виробництву та експорту сільсько-господарської продукції. Можливості та потенціал нашої держави — величезні.

 

В сучасних складних кліматичних умовах вирощування сільськогосподарсь-ких культур особливого значення набуває своєчасний і високоякісний захист рослин із спільним використанням високоефективних пестицидів та добрив з мікро-елементами, які відмінно використовуються у бакових сумішах та адаптовані до усіх ґрунтовокліматичних зон.

 

Надійним помічником у вирішенні таких завдань є хімічні засоби захисту рослин від корпорації UKRAVIT, що випускаються також під торговою маркою «Аптека садівника».

 

Корпорація UKRAVIT — вітчизняний виробник, лідер на ринку засобів захисту рослин. На ринку України з 1999 року. Основним напрямком діяльності корпорації є власне виробництво сучасних, високоефективних пестицидів та агрохімікатів, в тому числі добрив з мікроелементами та засобів для знищення побутових шкідників.

 

До складу корпорації входить черкаська «Фабрика агрохімікатів» — найбільший виробник засобів захисту рослин в Україні, що випускає понад 100 найменувань продукції найсучасніших препаративних форм. Підприємство має власні атестовані сучасні лабораторії, які контролюють якість як сировини для виробництва, так і готової продукції, має ліцензію та всі необхідні дозволи на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин, має власний ліцензований автопарк. Продукція та сировина зберігаються на сучасному паспортизованому складі місткістю до 10 тисяч тонн продукції, що відповідає усім вимогам зберігання, та обладнаний автоматичною системою пожежогасіння.

 

З 2013 року підприємство повністю перейшло на випуск продукції у власній тарі спеціально розробленої для пестицидів ємністю від 15 мл до 20 л із зображенням логотипів «UKRAVIT» та «АПТЕКА САДІВНИКА». Це дає змогу забезпечити додатковий захист власної продукції від підробок, яких останнім часом з’явилось досить багато на ринку України.

 

Ми приділяємо велику увагу якості продукції. Наприкінці минулого року наше підприємство закінчило роботу по сертифікації в системі ІSО, яка дозволяє конкурувати нашій продукції як на вітчизняному ринку, так і на ринках країн СНД.

 

Продукція UKRAVIT з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв не тільки України, а й поза її межами. За останні 2 роки налагоджений експорт до Молдови та Грузії, де препарати компанії вже зайняли провідні позиції на аграрному ринку країн-партнерів.

Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозво-ляють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за євро-пейськими стандартами.

 

Дякую за плідну співпрацю та довіру.

Бажаю гарних врожаїв, успіхів та процвітання!

Генеральний директор,

Віталій Ільченко.06.02.2013We have created a brand new analytical periodical on Russian and Ukrainian Fertilizer market. Anyone interested in...: http://t.co/HFoj91qs
13.09.2012Российские агрохимики оценили преимущества контейнерных перевозок - РБК daily - Статьи http://t.co/Uxq0Jr2c
Яндекс.Метрика